My GMS - Gereja Mawar Sharon dla Android

• Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

Moje GMS - Gereja Mawar Sharon

Moje GMS - Gereja Mawar Sharon to aplikacja społecznościowa i komunikacyjna dostępna na platformie Android. Opracowana przez GMS ICT Dev, ta darmowa aplikacja ma na celu pomóc użytkownikom śledzić ich duchową podróż i wzrost w Panu.

Z My GMS użytkownicy mogą łatwo uzyskać dostęp i przeglądać ważne kamienie milowe w swojej duchowej podróży. Aplikacja umożliwia użytkownikom sprawdzenie daty chrztu, przeglądanie uczęszczanych przez nich zajęć oraz śledzenie ich aktywności w służbie. Dodatkowo, użytkownicy mogą wygodnie rezerwować miejsca na nadchodzące wydarzenia.

Aplikacja obiecuje dostarczyć jeszcze więcej funkcji w przyszłości, poprawiając tym samym doświadczenie użytkownika i dalsze wspieranie ich duchowego wzrostu.

Jeśli szukasz pogłębienia swojego zrozumienia Pana Jezusa i jeszcze nie znalazłeś lokalnego kościoła, My GMS zaprasza Cię do rozpoczęcia swojej podróży tutaj. Aplikacja oferuje silną i troskliwą małą społeczność wsparcia, zapewniając Ci niezbędne wskazówki i towarzystwo wzdłuż Twojej duchowej ścieżki.

Dołącz teraz do My GMS i rozpocznij satysfakcjonującą podróż duchowego wzrostu i wspólnoty.

Program jest dostępny w innych językach

My GMS - Gereja Mawar Sharon dla Android

• Darmowa

• Po Polski
  • V 1.6.2

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o My GMS - Gereja Mawar Sharon

Czy próbowałeś My GMS - Gereja Mawar Sharon? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.